Aija

Vācu valodas pasniedzēja

Skolotājs - ir radītājs, viņš vienmēr ir atvērts jaunām zināšanām, pastāvīgi aug profesionāli, saņem gandarījumu un baudu no sava darba.

Sveiki! Šis stāsts ir par mani

Specializācija: vācu valodas mācīšana pamatskolas, vidējā un augstākā līmeņa studentiem. Darbs ar pieaugušajiem, studentiem, skolēniem.

 

Piedāvātie kursi: vispārīgais kurss; lietišķā vācu valoda; runā vācu valodā; vācu valoda ceļojumiem; palīdzība skolas mācību programmas apguvē.

 

Online pieredze: 5 +

Par mani:

Es ar prieku sekoju līdz savu bijušo audzēkņu veiksmēm, dalos ar viņiem pārdomās. Man patīk puķes un darbs dārzā. Daudz lasu, apmeklēju teātri un izstādes. Un arvien vēl savā darbā meklēju ko jaunu.

Moto: Skolotājs – ir radītājs, viņš vienmēr ir atvērts jaunām zināšanām, pastāvīgi aug profesionāli, saņem gandarījumu un baudu no sava darba.

Izglītība

Latvijas Valsts Universitāte

Vācu valodas un literatūras specialitāte. Piešķirta filologa, vācu valodas pasniedzēja kvalifikācija.

Pieredze

Vācu valodas pasniedzēja online

Vācu valodas pasniedzēja online dažādiem valodas zināšanu līmeņiem, bērniem un pieaugušajiem.

Vācu valodas pasniedzēja valodu centrā ``Mirte``

Vācu valodas pasniedzēja izglītības un valodu centrā “MIRTE”, arī skolās un citos valodu centros, individuāli un grupās.

Grāmatu autore

Dažādu vārdnīcu un grāmatu autore un tulkotāja.

Tulks

Tulko dažāda veida un sarežģītības dokumentus no vācu valodas.

BEZ MAKSAS

Piesakies testa nodarbībai pie šī pasniedzēja!

  Valoda*

  Piekrītu Noteikumiem un Privātuma politikai.
  Piekrītu

  Atsauksmes

  Ļoti saturīgas nodarbības. Mācību viela tiek pasniegta interesantā veidā ar daudzveidīgu uzdevumu palīdzību. Vienmēr viss tiek paskaidrots. Vēlētos sevišķi pateikties pasniedzējai Aijai, kas mācību vielu un nodarbības padarīja jautras un interesantas.

  Ernando