Ilze R.

Vācu valodas pasniedzēja

Skolotājs - ir radītājs, viņš vienmēr ir atvērts jaunām zināšanām, pastāvīgi aug profesionāli, saņem gandarījumu un baudu no sava darba.

Sveiki! Šis stāsts ir par mani

Specializācija: vācu valodas mācīšana pamatskolas, vidējā un augstākā līmeņa studentiem. Darbs ar pieaugušajiem, studentiem, skolēniem.

 

Piedāvātie kursi: vispārīgais kurss; runā vācu valodā; lietišķā vācu valoda; vācu valoda ceļojumiem;  palīdzība skolas mācību programmas apguvē.

 

Online pieredze: 5 +

Par mani:

Es patiešām mīlu vācu valodu – ar to esmu kopā jau kopš 6 gadu vecuma. Pirmais, ko iemācījos pateikt vācu valodā, bija krāsas. Tas liecina par to, ka valoda man palīdz redzēt pasauli krāsaināku, tā ļauj man ceļot un ceļojot nepazust. Berlīnē es jūtos kā mājās, bet mani aizrauj arī dažādas eksotiskas zemes, dažādu tautu kultūra, teātris, kino un daudz daudz citas mākslas izpausmes. Jebkurā pasaules malā, kurā nokļūstu, iespēju robežās es eju uz teātri. Tas viss būtu man nesaprotams bez svešvalodām. Tādēļ es pati neapstājos pie vācu valodas vien. Visur, kur es ceļoju, man kaut kas “aizķerās” no valodas – kāds vārdiņš, izteiciens, frāze.

Man ļoti patīk mans darbs, tajā nav rutīnas, jo katrs students ir savādāks, no katra nāk kāda atklāsme un dzīves gudrība. Un tā notiek mijiedarbība….”

Moto: Skolotājs – ir radītājs, viņš vienmēr ir atvērts jaunām zināšanām, pastāvīgi aug profesionāli, saņem gandarījumu un baudu no sava darba.

Izglītība

Latvijas Universitāte

Pedagoģijas un Psiholoģijas fakultāte. Bakalaura grāds pedagoģijā- vācu valodas un literatūras skolotāja kvalifikācijas diploms.

Latvijas Universitāte

Maģistra grāds pedagoģijas zinātnē.

Pieredze

Vācu valodas pasniedzēja online

Vācu valodas pasniedzēja online gan individuāli, gan grupā.

Vācu valodas pasniedzēja klātienē

Vācu valodas pasniedzēja klātienē izglītības un valodu centrā ``Mirte``

Grāmata

Darbs pie latviešu - vācu valodas vārdnīcas pārstrādāšanas.

BEZ MAKSAS

Piesakies testa nodarbībai pie šī pasniedzēja!

  Valoda*

  Piekrītu Noteikumiem un Privātuma politikai.
  Piekrītu

  Atsauksmes

  Satriecoši jauka un zinoša pasniedzēja. Labprāt turpināšu mācīties vēl tieši pie šīs pasniedzējas! Atraktīvi, interesanti un izdevās uzlabot savas vācu valodas zināšanas!

  Ieva

  Bija liels prieks mācīties un apgūt jaunās zināšanas pie Ilzes. Kursa ietvaros atcerējos zināšanas, kuras nebiju izmantojis kopš skolas laikiem. Kaut gan kurss bija intensīvs, visas tēmas tika pasniegtas kvalitatīvi, straujā tempā. Paldies Jums par ieguldīto darbu!

  Maksis

  Vācu valodu sāku mācīties ar minimālu vācu valodas zināšanu līmeni. Pasniedzēja palīdzēja gan šīs zināšanas nostiprināt, gan arī iegūt daudz jauna, kas stimulē mani apgūt valodu padziļināti. Ļoti patika, ka grāmatas pamattēmas tika papildinātas un paplašinātas ar papildus materiāliem. Paldies!

  Viktors

  “MIRTEGO” kursus organizējusi augstā līmenī, darbinieki ļoti atsaucīgi. Pasniedzēja Ilze zinoša, jauka skolotāja, kas ļoti saprotami izskaidro vācu valodas gramatiku un interesanti pasniedz kursu. Nodarbības bija ļoti interesantas.

  Ruta