ANGĻU VALODAS KURSI AR “NATIVE SPEAKER”

ANGĻU VALODAS KURSI AR “NATIVE SPEAKER”

€0
Kategorijas:
Atsauksmes:

Par šo kursu

NATIVE SPEAKER ir cilvēks, kuram angļu valoda ir dzimtā valoda. Viņš no bērnības ģimenē un sadzīvē lieto angļu valodu kā pirmo valodu. Native Speaker savu dzimto valodu lieto ikdienā, sadzīvē, darba attiecībās un komunikācijā ar draugiem. Tādējādi, dzimtajā valodā runājošie bieži lieto idiomas, dialektu un slengu, kas to atšķir no angļu valodas skolotāja, kurš valodu vairāk lieto atbilstoši gramatikas un teikuma uzbūves principiem.

learn

Native speaker var būt labi skolotāji vairāku iemeslu dēļ

1. iemesls: Tu vari praktizēt akcentu un pareizu izrunu

Apgūstot angļu valodu ir svarīgi iepazīties ar izrunu un fonētiku. Ir tā sauktā tautas valoda (dzīvā, mūsdienīgā valoda), kuru cilvēki lieto ikdienā un to parasti nemāca skolā. Lietot tautas valodu var tikai sarunā ar ‘Native speaker’, kad iegūsti iespēju klausīties un atdarināt akcentu un iemācīties pareizo izrunu.

2. iemesls: Jaunu vārdu, izteicienu un jēdzienu apguve

Saziņa ar ‘Native speaker’ arī uzlabo Tavu rakstīt, lasīt un klausīties prasmes. Sarunājoties ar pasniedzēju viņa dzimtajā valodā, Tu iegūsti iespēju iemācīties jaunus vārdus, izteicienus un jēdzienus, kas var būt pilnīgi sveši Tavai dzimtajai valodai un kultūrai.

3. Iemesls: Kultūras iepazīšana

Sazinoties ar pasniedzēju – savas dzimtās valodas nesēju, jeb Native speaker, Tu ne tikai iegūsti iespēju uzzināt, kā pilnveidot savu angļu valodas izrunu un uzlabot valodas apguves prasmes, bet arī uzzināsi vairāk par šīs zemes kultūru. Eksperti saka, ka kultūras nozīme svešvalodas apguvē ir izšķiroša. Tas veicina studentu izpratni par kultūru, paplašina redzesloku, uzlabo komunikatīvo kompetenci un nodrošina starpkultūru dialogu.

learn

Kursa ar ‘Native speaker’ izaicinājumi

 • Nenoliedzami, uzsākot apgūt svešvalodu valodu, Tavs vārdu krājums ir ierobežots. Attiecīgi uzsākt mācības pie pasniedzēja, kurš neprot Tavu dzimto valodu, un ar Tevi runā tikai angliski un varbūt pat ar zināmu savas dzīvesvietas akcentu, ir izaicinoši! Tādēļ ir ļoti rūpīgi jāapsver, vai Tavas angļu valodas zināšanas ir jau pietiekamas, lai pilnveidotu tās pie Native speaker angļu valodas pasniedzēja.
 • Visbiežāk grūtības rada gramatikas apguve un izskaidrošana. Cilvēkam, kuram angļu valoda ir dzimtā, dažkārt ir grūti izskaidrot gramatikas principus, jo viņa uztverē “tas vienkārši tā ir”!
 • Pat skolotājs ar labu artikulāciju dažkārt var runāt pārāk ātri, neprecīzi izrunāt vārdus vai lietot nepazīstamu vārdu krājumu, kuru nevar aizstāt ar vienkāršiem vārdiem. Iesācējiem tas var būt liels izaicinājums.
 • Nodarbības var būt pārāk intensīvas. Kursi, kas tiek pasniegti tikai svešvalodā, prasa pastāvīgu koncentrēšanos: kad esi apjucis, Tu vari viegli zaudēt uzmanību. Tik intensīvs darbs nav domāts visiem, tāpēc pirms kursu uzsākšanas ir vērts objektīvi novērtēt savas svešvalodas spējas.

Šie iepriekš uzskaitītie iemesli ir ļoti svarīgi klausītājiem, kuri vēlas apgūt valodu un brīvāk tajā sarunāties. Tomēr, sazinoties ar Native speaker, Tu vari apmulst vai pat nobīties, un zaudēt iespēju iegūt fantastisku pieredzi. 

Nosaki savu zināšanu līmeni ŠEIT. Valodas kurss, kurā runā Native speaker, iesācējiem nav piemērots. Viņiem svarīgāk būtu papildināt ikdienas vārdu krājumu, apgūt un lietot gramatikas pamatlaikus un runāt par ikdienas tēmām.

Kā notiek online valodu nodarbības?

1 pret 1

Nodarbība ar pasniedzēju

45 & 60 minūtes

Vienas nodarbības ilgums

2-3 reizes nedēļā

Ieteicamā nodarbību intensitāte

No 28.00 EUR

Par nodarbību

Pasniedzēji

Angļu, vācu un ķīniešu valodas pasniedzēja
Angļu valodas pasniedzējs
Angļu un spāņu valodas pasniedzējs
great

Atsauksmes

Pateicos MIRTEGO skolai. Esmu ļoti apmierināta ar mācību procesu un angļu valodas pasniedzēju, kas ļoti cītīgi piestrādāja pie izrunas, par ko es personīgi visvairāk uztraucos, vai attālināti būs viss skaidri sadzirdams. Viss ir lieliski!

Pirms nodarbībām man bija nedaudz bail runāt angliski, bet pasniedzējam izdevās mani iedrošināt un „atvērt”, līdz ar to jau pēc dažām nodarbībām runāju ar prieku. Pēc nodarbībām jūtos kā ieguvēja – esmu gan uzlabojusi savas valodas zināšanas un pārvarējusi bailes runāt, gan ļoti labi pavadījusi darba dienu vakarus !

Mācīšanās ar ZOOM programmas starpniecību bija īpaša – pirmā reize, visticamāk, ilgi paliks atmiņā, dodot apjausmu, ko nozīmē tieši kontakti. Kā risinājums konkrētajai situācijai bija pozitīva pieredze!

Es mācījos angļu valodu (bez priekšzināšanām) valodu skolā “MIRTEGO”. Mācību process noritēja pozitīvā un atraktīvā atmosfērā ar interesantu un jaunu, gudru – vienā vārdā sakot- fantastisku pasniedzēju. Angļu valoda ierāva azartā.

Esmu ļoti pateicīgs par šo iespēju mācīties pie profesionālas un progresīvas pasniedzējas Tatjanas. Man patika viņas pieeja mācīšanā, kas nebija bāzēta vecās vai savu laiku pārdzīvojušās metodēs. Šī modernā pieeja mani iedvesmoja patiesai vēlmei turpināt mācīties angļu valodu.

Ļoti laba valodu skola. Visi darbinieki ir atsaucīgi un laipni. Skolotāja Tatjana ir ļoti brīnišķīga un jauka. Es ļoti daudz iemācījos un tagad labāk saprotu angļu valodu. Labprāt mācītos vēl. Vēlu Jums visu to labāko! Veiksmīgu tālāko darbību!

Esmu ļoti priecīga, ka mācos angļu valodu tieši MIRTEGO! Pasniedzēja jau iepatikās no paša sākuma – jauka, smaidīga, atsaucīga, ar labām komunikācijas spējām, atraktīva un pozitīva! Noteikti arī turpmāk novēlu tādu pašu neatlaidību un darba sparu kā līdz šim!!! =)

Ļoti jauka attieksme, zinoša pasniedzēja. Seko audzēkņiem, viņu zināšanu līmenim. Piemeklē atbilstošus uzdevumus, vienmēr viss sagatavots laikus. Pārzina savu tēmu, plašs redzesloks.

Pozitīvi vērtēju kursu kvalitāti, pasniegšanas veidu. Pasniedzēja bija ļoti konsekventa, tēmas izskaidroja izsmeļoši, sniedzot papildus paskaidrojumu. Mācību materiāli bija apmierinoši. Atzinīgi vērtēju iespēju papildus praktizēt dialogus.

Principā mani viss pilnībā apmierināja. Pasniedzēja – brīnišķīga! Ļoti labi, ka nodarbības bija man ērtā laikā. Ar iegūtajām zināšanām esmu apmierināta. Noteikti vēlos turpināt apgūt nākamo līmeni. Un noteikti “MIRTEGO”! Paldies!

Liels paldies par doto iespēju apgūt angļu valodu. Patīkami, ka pie Jums strādā jaunas, jaukas un komunikablas darbinieces. Pedagogi arī ir patīkami un komunikabli, kas liek saprast, ka šie cilvēki dara to, kas viņiem patīk un atrodas savā vietā. Lai Jūsu kolektīvam labas sekmes darbā un ideāla veselība!

Paldies par iespēju mācīties valodu skolā „MIRTEGO”. Viss apmierināja, labprāt mācītos arī turpmāk pie Jums. Ļoti patika mūsu pasniedzējas mācīšanas metode. Visu izskaidroja, ko nesapratu, ļoti jauka personība. Labprāt mācītos arī turpmāk!

Ingrīda

Marta

Dina

Bruno

Aleksandrs

Santa

Elīna

Vija

Andris

Gaļina

Vija

Alda

BEZMAKSAS

Piesakies BEZMAKSAS testa nodarbībai

Laiks mācīties!

  Vārds*

  E-pasts*

  Tālrunis*

  Piekrītu Noteikumiem un Privātuma politikai.
  Piekrītu

  Piesakies bezmaksas TESTA nodarbībai!

  Aizpildi pieteikuma anketu! Mēs ar Tevi sazināsimies.

  Ieteiksim Tev piemērotāko pasniedzēju

  Parādīsim kā notiek nodarbība

  Novērtēsim esošās zināšanas

  Sniegsim ieteikumus turpmākajai valodas apguvei

  Members

  Mūsu kurss sākas ar pirmo soli, lai radītu lielisku lietotāju pieredzi: saprastu, ko cilvēki dara, domā, saka un jūt. Šajā modulī jūs uzzināsiet, kā mācīšanās laikā saglabāt atvērtu prātu.

  Total numbers of students in course