BIZNESA ANGĻU VALODA

BIZNESA ANGĻU VALODA

€0
Kategorijas:
Atsauksmes:

Par šo kursu

Biznesa angļu valoda ir viens no pasaulē visizplatītākajiem nozaru angļu valodas veidiem (ESP – English for Specific Purposes). Arī Latvijā lietišķo angļu valodu savā darba vietā izmanto vairāk kā 40% cilvēku.
Lai biznesa angļu valodas apmācība būtu veiksmīga, ir jāsaprot konteksts, kāpēc konkrētais students apgūst biznesa angļu valodu. Tas palīdz pielāgot apmācību programmu tieši šim mērķim. Piemēram, studentiem, kuri apgūst angļu valodu biroja vajadzībām ir nepieciešama pamata biznesa angļu valoda, labs vārdu krājums un pamata sarunvalodas prasme, savukārt vadītājam, kuram nepieciešams uzstāties arī ar prezentācijām, daudz vairāk jāstrādā pie izrunas un runas prasmēm. MIRTEGO pasniedzēj ir ne tikai angļu valodas profesionāļi, bet arī pārvalda pamata kompetences uzņēmējdarbībā un finansēs.

Nodarbību laikā aktīvi veidojam dažādas lomu spēles, dalībnieki gatavo prezentācijas, kā arī tās prezentē, diskusijas, pārrunas un pieredzes apmaiņa.

learn Kursa struktūra

Kam paredzēts?

MIRTEGO Biznesa angļu valodas kurss ir paredzēts biznesa nozares profesionāļiem, kuriem ir nepieciešams uzlabot savas angļu valodas zināšanas, lai: - Varētu efektīgāk komunicēt darba vietā;
- Veicinātu savu karjeru;
- Gūtu panākumus starptautiskā uzņēmumā.

Ja Tavas zināšanas vēl nav Intermediate līmenī, piedāvājam sākt ar Angļu valodas bāzes kursu.

Galvenās biznesa funkcijas un procesi 0
Sanāksmes, sadarbības tīklu veidošana un sarunas 0
Jauns darbs un pārcelšanās 0
Biznesa kultūra dažādās valstīs 0
Dokumenti un sarakste 0
Nozares 0

Kam šis kurss ir piemērots?

Biznesa angļu valodas kurss paredzēts B2, C1 un C2 – Augstāks par vidējo un Eksperta (Upper Intermediate un Advanced) līmeņiem.

Kā notiek online valodu nodarbības?

1 pret 1

Nodarbība ar pasniedzēju

45 & 60 minūtes

Vienas nodarbības ilgums

2-3 reizes nedēļā

Ieteicamā nodarbību intensitāte

No 28.00 EUR

Par nodarbību

Pasniedzēji

Angļu, vācu un ķīniešu valodas pasniedzēja
Angļu un krievu valodas pasniedzējs
Angļu un krievu valodas pasniedzējs
Angļu un spāņu valodas pasniedzējs
Angļu un portugāļu valodas pasniedzēja
Latviešu un Angļu valodas pasniedzēja
great

Atsauksmes

Pateicos MIRTEGO skolai. Esmu ļoti apmierināta ar mācību procesu un angļu valodas pasniedzēju, kas ļoti cītīgi piestrādāja pie izrunas, par ko es personīgi visvairāk uztraucos, vai attālināti būs viss skaidri sadzirdams. Viss ir lieliski!

Pirms nodarbībām man bija nedaudz bail runāt angliski, bet pasniedzējam izdevās mani iedrošināt un „atvērt”, līdz ar to jau pēc dažām nodarbībām runāju ar prieku. Pēc nodarbībām jūtos kā ieguvēja – esmu gan uzlabojusi savas valodas zināšanas un pārvarējusi bailes runāt, gan ļoti labi pavadījusi darba dienu vakarus !

Mācīšanās ar ZOOM programmas starpniecību bija īpaša – pirmā reize, visticamāk, ilgi paliks atmiņā, dodot apjausmu, ko nozīmē tieši kontakti. Kā risinājums konkrētajai situācijai bija pozitīva pieredze!

Es mācījos angļu valodu (bez priekšzināšanām) valodu skolā “MIRTEGO”. Mācību process noritēja pozitīvā un atraktīvā atmosfērā ar interesantu un jaunu, gudru – vienā vārdā sakot- fantastisku pasniedzēju. Angļu valoda ierāva azartā.

Esmu ļoti pateicīgs par šo iespēju mācīties pie profesionālas un progresīvas pasniedzējas Tatjanas. Man patika viņas pieeja mācīšanā, kas nebija bāzēta vecās vai savu laiku pārdzīvojušās metodēs. Šī modernā pieeja mani iedvesmoja patiesai vēlmei turpināt mācīties angļu valodu.

Ļoti laba valodu skola. Visi darbinieki ir atsaucīgi un laipni. Skolotāja Tatjana ir ļoti brīnišķīga un jauka. Es ļoti daudz iemācījos un tagad labāk saprotu angļu valodu. Labprāt mācītos vēl. Vēlu Jums visu to labāko! Veiksmīgu tālāko darbību!

Esmu ļoti priecīga, ka mācos angļu valodu tieši MIRTEGO! Pasniedzēja jau iepatikās no paša sākuma – jauka, smaidīga, atsaucīga, ar labām komunikācijas spējām, atraktīva un pozitīva! Noteikti arī turpmāk novēlu tādu pašu neatlaidību un darba sparu kā līdz šim!!! =)

Ļoti jauka attieksme, zinoša pasniedzēja. Seko audzēkņiem, viņu zināšanu līmenim. Piemeklē atbilstošus uzdevumus, vienmēr viss sagatavots laikus. Pārzina savu tēmu, plašs redzesloks.

Pozitīvi vērtēju kursu kvalitāti, pasniegšanas veidu. Pasniedzēja bija ļoti konsekventa, tēmas izskaidroja izsmeļoši, sniedzot papildus paskaidrojumu. Mācību materiāli bija apmierinoši. Atzinīgi vērtēju iespēju papildus praktizēt dialogus.

Principā mani viss pilnībā apmierināja. Pasniedzēja – brīnišķīga! Ļoti labi, ka nodarbības bija man ērtā laikā. Ar iegūtajām zināšanām esmu apmierināta. Noteikti vēlos turpināt apgūt nākamo līmeni. Un noteikti “MIRTEGO”! Paldies!

Liels paldies par doto iespēju apgūt angļu valodu. Patīkami, ka pie Jums strādā jaunas, jaukas un komunikablas darbinieces. Pedagogi arī ir patīkami un komunikabli, kas liek saprast, ka šie cilvēki dara to, kas viņiem patīk un atrodas savā vietā. Lai Jūsu kolektīvam labas sekmes darbā un ideāla veselība!

Paldies par iespēju mācīties valodu skolā „MIRTEGO”. Viss apmierināja, labprāt mācītos arī turpmāk pie Jums. Ļoti patika mūsu pasniedzējas mācīšanas metode. Visu izskaidroja, ko nesapratu, ļoti jauka personība. Labprāt mācītos arī turpmāk!

Ingrīda

Marta

Dina

Bruno

Aleksandrs

Santa

Elīna

Vija

Andris

Gaļina

Vija

Alda

BEZMAKSAS

Piesakies BEZMAKSAS testa nodarbībai

Laiks mācīties!

  Vārds*

  E-pasts*

  Tālrunis*

  Piekrītu Noteikumiem un Privātuma politikai.
  Piekrītu

  Piesakies bezmaksas TESTA nodarbībai!

  Aizpildi pieteikuma anketu! Mēs ar Tevi sazināsimies.

  Ieteiksim Tev piemērotāko pasniedzēju

  Parādīsim kā notiek nodarbība

  Novērtēsim esošās zināšanas

  Sniegsim ieteikumus turpmākajai valodas apguvei

  Members

  Mūsu kurss sākas ar pirmo soli, lai radītu lielisku lietotāju pieredzi: saprastu, ko cilvēki dara, domā, saka un jūt. Šajā modulī jūs uzzināsiet, kā mācīšanās laikā saglabāt atvērtu prātu.

  Total numbers of students in course