FRANČU VALODAS KURSI AR “NATIVE SPEAKER”

FRANČU VALODAS KURSI AR “NATIVE SPEAKER”

€0
Kategorijas:
Atsauksmes:

Par šo kursu

NATIVE SPEAKER ir cilvēks, kuram angļu valoda ir dzimtā valoda. Viņš no bērnības ģimenē un sadzīvē lieto angļu valodu kā pirmo valodu. Native Speaker savu dzimto valodu lieto ikdienā, sadzīvē, darba attiecībās un komunikācijā ar draugiem. Tādējādi, dzimtajā valodā runājošie bieži lieto idiomas, dialektu un slengu, kas to atšķir no angļu valodas skolotāja, kurš valodu vairāk lieto atbilstoši gramatikas un teikuma uzbūves principiem.

learn

Native speaker var būt labi skolotāji vairāku iemeslu dēļ

1. iemesls: Tu vari praktizēt akcentu un pareizu izrunu

Apgūstot angļu valodu ir svarīgi iepazīties ar izrunu un fonētiku. Ir tā sauktā tautas valoda (dzīvā, mūsdienīgā valoda), kuru cilvēki lieto ikdienā un to parasti nemāca skolā. Lietot tautas valodu var tikai sarunā ar ‘Native speaker’, kad iegūsti iespēju klausīties un atdarināt akcentu un iemācīties pareizo izrunu.

2. iemesls: Jaunu vārdu, izteicienu un jēdzienu apguve

Saziņa ar ‘Native speaker’ arī uzlabo Tavu rakstīt, lasīt un klausīties prasmes. Sarunājoties ar pasniedzēju viņa dzimtajā valodā, Tu iegūsti iespēju iemācīties jaunus vārdus, izteicienus un jēdzienus, kas var būt pilnīgi sveši Tavai dzimtajai valodai un kultūrai.

3. Iemesls: Kultūras iepazīšana

Sazinoties ar pasniedzēju – savas dzimtās valodas nesēju, jeb Native speaker, Tu ne tikai iegūsti iespēju uzzināt, kā pilnveidot savu angļu valodas izrunu un uzlabot valodas apguves prasmes, bet arī uzzināsi vairāk par šīs zemes kultūru. Eksperti saka, ka kultūras nozīme svešvalodas apguvē ir izšķiroša. Tas veicina studentu izpratni par kultūru, paplašina redzesloku, uzlabo komunikatīvo kompetenci un nodrošina starpkultūru dialogu.

learn

Kursa ar ‘Native speaker’ izaicinājumi

  • Nenoliedzami, uzsākot apgūt svešvalodu valodu, Tavs vārdu krājums ir ierobežots. Attiecīgi uzsākt mācības pie pasniedzēja, kurš neprot Tavu dzimto valodu, un ar Tevi runā tikai angliski un varbūt pat ar zināmu savas dzīvesvietas akcentu, ir izaicinoši! Tādēļ ir ļoti rūpīgi jāapsver, vai Tavas angļu valodas zināšanas ir jau pietiekamas, lai pilnveidotu tās pie Native speaker angļu valodas pasniedzēja.
  • Visbiežāk grūtības rada gramatikas apguve un izskaidrošana. Cilvēkam, kuram angļu valoda ir dzimtā, dažkārt ir grūti izskaidrot gramatikas principus, jo viņa uztverē “tas vienkārši tā ir”!
  • Pat skolotājs ar labu artikulāciju dažkārt var runāt pārāk ātri, neprecīzi izrunāt vārdus vai lietot nepazīstamu vārdu krājumu, kuru nevar aizstāt ar vienkāršiem vārdiem. Iesācējiem tas var būt liels izaicinājums.
  • Nodarbības var būt pārāk intensīvas. Kursi, kas tiek pasniegti tikai svešvalodā, prasa pastāvīgu koncentrēšanos: kad esi apjucis, Tu vari viegli zaudēt uzmanību. Tik intensīvs darbs nav domāts visiem, tāpēc pirms kursu uzsākšanas ir vērts objektīvi novērtēt savas svešvalodas spējas.

Šie iepriekš uzskaitītie iemesli ir ļoti svarīgi klausītājiem, kuri vēlas apgūt valodu un brīvāk tajā sarunāties. Tomēr, sazinoties ar Native speaker, Tu vari apmulst vai pat nobīties, un zaudēt iespēju iegūt fantastisku pieredzi. 

Nosaki savu zināšanu līmeni ŠEIT. Valodas kurss, kurā runā Native speaker, iesācējiem nav piemērots. Viņiem svarīgāk būtu papildināt ikdienas vārdu krājumu, apgūt un lietot gramatikas pamatlaikus un runāt par ikdienas tēmām..

Kā notiek online valodu nodarbības?

1 pret 1

Nodarbība ar pasniedzēju

30 & 45 & 60 minūtes

Vienas nodarbības ilgums

2-3 reizes nedēļā

Ieteicamā nodarbību intensitāte

No 12,32 EUR

Par nodarbību

Pasniedzēji

Angļu, vācu un ķīniešu valodas pasniedzēja
Angļu valodas pasniedzējs
Angļu un spāņu valodas pasniedzējs
great

Atsauksmes

Uzsākot mācības, es iedomāties nevarēju kā izskatīsies mācības un vai man vispār izdosies kaut kas, bet paldies pasniedzējai. Viss sanāca perfekti. Valoda nemaz neliekas grūta un nesasniedzama, ļoti gribas mācīties tālāk.

Kad bija jāizvēlas kur mācīties franču valodu, nebija divu domu, jo „MIRTEGO” kolektīvs iekaroja manu sirdi ar savu laipno uzņemšanu un palīdzību. Pirmajās divās nedēļās viss iet raiti, tiek iekaltas pamata zināšanas, pēc tam jau ir grūtāk, bet, izrādot pacietību, skolotāja panāk vēlamo, mēs sākam saprast franču valodu. Franču valoda ir sarežģīta, jo tā ir „slinka”.

Paldies, viss bija lieliski! Ļoti īsā laikā iemācījos pārsteidzoši daudz. Saņēmu praktiskas un dzīvē pielietojamas lietas gan runāšanā, gan rakstīšanā, gan lasīšanā. Pasniedzēja bija ļoti augstā līmenī valodas zināšanā un arī prasmīga pasniedzēja mācību procesā.

Diana

Alise

Laura

Members

Mūsu kurss sākas ar pirmo soli, lai radītu lielisku lietotāju pieredzi: saprastu, ko cilvēki dara, domā, saka un jūt. Šajā modulī jūs uzzināsiet, kā mācīšanās laikā saglabāt atvērtu prātu.

Total numbers of students in course