Sagatavošana IELTS, TOEFL angļu valodā

Sagatavošana IELTS, TOEFL angļu valodā

€0
Categories:
Reviews:

About this course

IELTS/TOEFL nodarbības paredzēta, lai sagatavotos eksāmena kārtošanai. Nodarbību laikā iegūsiet pārliecību par savām spējām kārtot eksāmenu, izpratīsiet testa un uzdevumu struktūru, kā arī iemācīties izmantot uzdevumu izpildei un eksāmenam atvēlēto laiku, lai neapjuktu testā. Gatavojoties testam Jūs uzlabosiet arī savas vispārējās angļu valodas prasmes.

Nodarbības iesakām apmeklēt klientiem ar vismaz INTERMEDIATE zināšanu līmeni. Ja zināšanu līmenis ir zemāks, tad vispirms nepieciešams apgūt vispārējās angļu valodas kursu, lai paaugstinātu savas zināšanas.

 

Ja jums nepieciešams oficiāls savu angļu valodas zināšanu apstiprinājums mācībām, darbam angliski runājošās valstīs vai vienkārši sev, starptautiski atzītais IELTS eksāmens ir labākais apliecinājums jūsu zināšanām!

IELTS (International English Language Testing System) izstrādājušas trīs organizācijas – Britu padome, Austrālijas imigrācijas departaments un Cambridge English Language Assessment.

 

IELTS testa daļas:

Klausīšanās

• Dažādu uzdevumu tipu aizpildīšanas tehnikas (aizpildīt tabulu, ierakstīt trūkstošo vārdu, izvēlēties pareizo variantu no visiem piedāvātajiem u.t.t.).
• Dažādu praktisku uzdevumu izpilde ar mērķi uzlabot gramatikas zināšanas un vārdu krājumu.

Lasīšana 

• Dažādu uzdevuma tipu aizpildīšanas tehnikas (aizpildīt iztrūkstošo informāciju, apkopot izlasīto, izvēlēties pareizo variantu no visiem piedāvātajiem, atrast atbilstošo informāciju tekstā u.t.t.).
• Vārdu krājuma palielināšana un uzdevuma pildīšanas laika paātrināšana ar praktisku uzdevumu palīdzību.

Rakstīšana 

• Dažādu uzdevumu veidu apskate (grafika/tabulas apraksts, dažādi eseju un vēstuļu tipi u.t.t.).
• Atbildes struktūra un formāts dažāda tipa rakstiskajos uzdevumos.

Runāšana 

• Spēja atbildēt uz negaidītiem jautājumiem.
• Jautājumi un tēmas, kas sagaidāmas eksāmenā.
• Runas prasmju uzlabošana (plašs vārdu krājums, pārliecinošs runas veids, izruna u.t.t.) ar teorijas un prakses palīdzību.

 

TOEFL Test ir angļu valodas zināšanu pārbaudes eksāmens, kuru kā iestājpārbaudījumu pieprasa lielākā daļa pasaules augstskolu, ja studijas notiek angļu valodā.

Pasniedzēji

Angļu, vācu un ķīniešu valodas pasniedzēja
Angļu un krievu valodas pasniedzēja
Angļu un spāņu valodas pasniedzējs
Angļu un portugāļu valodas pasniedzēja
Latviešu un Angļu valodas pasniedzēja

Members

Our course begins with the first step for generating great user experiences: understanding what people do, think, say, and feel. In this module, you’ll learn how to keep an open mind while learning.

Total numbers of students in course