Ilze R.

Vācu valodas pasniedzēja

Skolotājs - ir radītājs, viņš vienmēr ir atvērts jaunām zināšanām, pastāvīgi aug profesionāli, saņem gandarījumu un baudu no sava darba.

Sveiki! Šis stāsts ir par mani

Specializācija: vācu valodas mācīšana pamatskolas, vidējā un augstākā līmeņa studentiem. Darbs ar pieaugušajiem, studentiem, skolēniem.

 

Piedāvātie kursi: vispārīgais kurss; runā vācu valodā; lietišķā vācu valoda; vācu valoda ceļojumiem;  palīdzība skolas mācību programmas apguvē.

 

Online pieredze: 5 +

Par mani:

Es patiešām mīlu vācu valodu – ar to esmu kopā jau kopš 6 gadu vecuma. Pirmais, ko iemācījos pateikt vācu valodā, bija krāsas. Tas liecina par to, ka valoda man palīdz redzēt pasauli krāsaināku, tā ļauj man ceļot un ceļojot nepazust. Berlīnē es jūtos kā mājās, bet mani aizrauj arī dažādas eksotiskas zemes, dažādu tautu kultūra, teātris, kino un daudz daudz citas mākslas izpausmes. Jebkurā pasaules malā, kurā nokļūstu, iespēju robežās es eju uz teātri. Tas viss būtu man nesaprotams bez svešvalodām. Tādēļ es pati neapstājos pie vācu valodas vien. Visur, kur es ceļoju, man kaut kas “aizķerās” no valodas – kāds vārdiņš, izteiciens, frāze.

Man ļoti patīk mans darbs, tajā nav rutīnas, jo katrs students ir savādāks, no katra nāk kāda atklāsme un dzīves gudrība. Un tā notiek mijiedarbība….»

Moto: Skolotājs — ir radītājs, viņš vienmēr ir atvērts jaunām zināšanām, pastāvīgi aug profesionāli, saņem gandarījumu un baudu no sava darba.

Izglītība

Latvijas Universitāte

Pedagoģijas un Psiholoģijas fakultāte. Bakalaura grāds pedagoģijā- vācu valodas un literatūras skolotāja kvalifikācijas diploms.

Latvijas Universitāte

Maģistra grāds pedagoģijas zinātnē.

Pieredze

Vācu valodas pasniedzēja online

Vācu valodas pasniedzēja online gan individuāli, gan grupā.

Vācu valodas pasniedzēja klātienē

Vācu valodas pasniedzēja klātienē izglītības un valodu centrā ``Mirte``

Grāmata

Darbs pie latviešu - vācu valodas vārdnīcas pārstrādāšanas.

BEZ MAKSAS

Piesakies testa nodarbībai pie šī pasniedzēja!

  Valoda*

  Piekrītu Noteikumiem un Privātuma politikai.
  Piekrītu

  Atsauksmes

  Потрясающе милый и грамотный преподаватель. Я выберу этого преподавателя и в следующий раз! Очень интересные уроки, и я улучшила свои знания немецкого языка!

  Я учился с удовольствием. Я вспомнил немецкий, которым не пользовался со времен школы. Хотя курс был интенсивным, все темы оказались качественно освещены. Спасибо вам за вашу работу!

  Когда я начал заниматься немецким, мой уровень знаний был очень низким. Преподаватель помогла мне закрепить имеющиеся и получить много новых знаний, что вдохновило меня продолжить обучение. Особо понравилось то, что вместе с учебником использовались дополнительные материалы. Спасибо!

  Курсы «МИРТЕГО» проходят на очень высоком уровне, персонал школы очень отзывчивый. Преподаватель Илзе очень грамотная и симпатичная. Она очень хорошо объясняла немецкую грамматику, и ее занятия были очень интересными. Уроки оказались очень увлекательны.